Uluslararası Kalite Ödülü

imgr

Black Strong, kalite kültürünü yaygınlaştırma ve sürdürülebilir büyüme konularında uzman uluslararası kuruluş Business Initiative Directions (BID) tarafından sektöründe lider kurumlara verilen Uluslararası Kalite Ödülü’ne altın kategoride layık görüldü. Dünyanın en önemli kalite ödüllerinden biri olan Uluslararası Kalite Ödülü, sektörlerinde kalite, yenilikçilik ve teknoloji alanında liderlik eden kuruluşları teşvik etmek amacıyla her yıl veriliyor. Ödül, BID Başkanı Jose E. Prieto tarafından 22 Ekim’de Paris’teki Dünya Kalite Zirvesi’nde (World Quality Commitment Convention) düzenlenen törenle Avrupa Doğal Gübre ve Tarımcılık firmasına takdim edilecek.

Business Initiative Directions (BID), 117 ülkeye yayılan ve sektörlerinde kaliteye verdikleri önemle lider konumuna gelmiş şirket ve kurumları takdir ve teşvik etmek amacıyla her yıl altın, platin ve elmas olmak üzere 3 kategoride zirve düzenliyor. Düzenlenen zirvelerde, her şirkete, belirlenen sektörde liderlik, kalite, yenilikçilik, teknoloji, müşteri hizmeti ve memnuniyeti, sertifikasyon ve prestij konularında kurumsal başarı elde etmelerinden dolayı ödül veriliyor. BID, tarafından Paris, Londra, Madrid, Cenevre, Frankfurt ve New York’ta yapılan yıllık toplantılarda, 90 ülkeden sektör temsilcilerin bir araya gelerek yaptıkları oylama sonucunda, bu yıl Uluslararası Kalite Ödülü’ne altın kategoride layık görülen Black Strong, kalite, liderlik ve inovasyona verdikleri önem ile faaliyet gösterdikleri sektörlerde rol model olma özellikleriyle ödül almaya hak kazandı.

Avrupa Doğal Gübre ve Tarımcılık Genel Müdürü İsmail SAÇAR, “Çalışmalarımızın uluslararası arenada takdir edilmesi çok gurur verici. Bu ödül, genç ve dinamik bir ekip olarak bizi hedeflerimize ulaşmak konusunda daha da motive edecek.” açıklamalarında bulundu. BID, dünyanın farklı ülkelerinde düzenlediği zirvelerle, markaların kalite konusunda rekabetini arttırıyor.

 

imgr
imgr